Dlaczego warto tu zostać?

O mnie

Cześć! 🙂 Nazywam się Artur Czopek. Chciałbym Cię zaprosić do pozostania na tym blogu na dłużej. Blog jest głównie skierowany do junior developerów lub osób, które chcą zostać programistą. Tutaj, gwarantuję, znajdzie dla siebie też coś każda osoba, która chce być po prostu lepsza w tym fachu.

Obecnie jestem programistą w jednej z krakowskich firm i uczestnicze w projektach dla dużych klientów od ponad dwóch lat. Z programowaniem styczność mam juz natomiast ponad trzy lata. Dla niektórych może się to wydać krótko…za krótko by wogóle czytać “wypociny” takiej osoby. Ok, szanuję to.

Natomiast dużo czasu poświęcam na stawanie się lepszym developerem. Doszedłem do poziomu, gdzie już pewien poziom wiedzy posiadam. Pomyslałem sobie  “dlaczego komuś nie pomóc? Dlaczego nie pokazać światu, że znam się na tym co robie? Dlaczego nie dzielić się z ludźmi doświadczeniem?”.

A więc, dlaczego warto tu zostać?

Zostając na tym blogu będziesz regularnie zwiększać wiedzę programistyczną. Pokażę Ci drogi czytelniku narzędzia, których być może nie znasz, a mogą Ci ułatwić rozwój i uporządkować niektóre sprawy. Nawet jeżeli będę omawiać narzędzia już przez Ciebie używane to kto wie, może można ich używać jeszcze lepiej..?

Zaprezentuję rownież pełen cykl w którym zobaczysz jak zrobić praktyczną aplikacje z użyciem popularnych technologii. Nie musisz mieć początkowo dużej znajomości w dziale programowania, żadnej praktycznie! W niektóre z technologi zagłębię się bardziej (czasem w osobnych cyklach) co pozwoli budować Ci jeszcze lepsze aplikacje! Omówię także niektóre książki, które przeczytałem. Postaram się wyciągnać z nich co najlepsze.

“Klepanie kodu” to natomiast nie wszystko. Są też osoby, które swoim działaniem dają natchnienie (niekoniecznie będąc “jednym z nas” ;)). O takich ludziach, a także dobrych nawykach (również swoich) będę tutaj pisać.

Zachęcam również do dyskusji na wiele tematów. Nie będziecie jedynymi osobami, które będą tu stawać się lepsze. Ja dzięki wam liczę że też. Wasz feedback na pewno może poprawić jakość blogu oraz sam będę się doskonalić jako człowiek oraz jako progamista.

Teraz, drogi czytelniku, zapraszam do czytania! Zobaczysz, czym jest simple coding 🙂

Artur Czopek

One thought on “Dlaczego warto tu zostać?

  1. Prowadzisz bloga od marca 2017 i aż się dziwie, że dopiero teraz na niego trafiłem 😀
    Dobra robota ! 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.