Drugie urodziny bloga, kolejny konkurs! [Konkurs zakończony]

Simple-Coding-2019-urodziny

Hej! Wybacz dłuższą ciszę z mojej strony. Prace nad kursem video są mocno zaawansowane i w końcu oddam go w twoje ręce, ale nie o tym teraz. Człowiek ledwo zakładał bloga a już dwa latka mu stukną! Piękna rocznica dla mnie 🙂 Dla Ciebie również taka może być. Drugie urodziny to i drugi konkurs urodzinowy!

 

Garść statystyk

Jak co roku (czyli drugi raz) mały rachunek sumienia – pierwszy screen jest screenem z odwiedzinami na blogu w dniach 1 marca 2017 – 28 luty 2018, natomiast drugi z okresem analogicznym, natomiast rok poźniej.

1 marca 2017 – 28 luty 2018

1 marca 2018 – 28 luty 2019

wejscia-2-rok

Coś, co było limitem w pierwszym roku jest najniższym wynikiem w drugim jeżeli chodzi o ilość odsłon w danym miesiącu. Ilość odsłon wzosła 5-krotnie, z unikalnymi podobnie. Bardzo wam dziękuję, szczególnie tym regularnym bywalcom 🙂 Dajecie mi do zrozumienia, że to, co robię nie idzie na marne i warto nadal się starać.

 

Konkurs

Do rzeczy. Do wygrania po raz kolejny rzeczy związane z książkami. Drugi rok – nagrody dla dwóch osób. W skład nagrody dla każdego zwycięzcy wchodzi:

 

Jak mogę wygrać?

Warunki są identyczne jak rok temu. Trzy proste czynności do wykonania

  1. Polubić fanpage bloga na Facebooku
  2. Polubić wpis na Facebooku poświęcony temu postowi
  3. Udostępnić wpis na Facebooku poświęcony temu postowi

Z grupy osób, które wykonały następujące kroki wylosuję dwie osoby z którymi później się skontaktuje i owe nagrody rozdam. Czas na wzięcie udział w konkursie to dwa tygodnie, a więc do 15 marca włącznie. Losowanie prawdopodobnie odbędzie się 17 marca, natomiast zastrzegam sobie prawo do zmiany terminu. Wstępnie możesz założyć tą datę. Jeżeli coś się zmieni to w social media oraz w tym poście będzie aktualizacja. Losowanie będzie transmitowane, więc bez oszustw 😉 Powodzenia!

 

Wyniki

W tym roku wygrali Wojciech Maślany i Andrzej Piechowicz. Gratulacje! Pozostałym dziękuję za udział i zachęcam do obserwowania 🙂

Link do nagrania: https://www.facebook.com/simplecodingpl/videos/264876690897337/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.