Kotlin #02 – podstawy

Simple-Coding-kotlin

Cześć! Już jest, kolejna część mojego tutorialu poświęconego Kotlinowi, w którym nadal próbuję przekazać Ci trochę wiedzy o tym jakże cudownym języku. W tej części dowiesz się jak łatwo stworzyć obiekt, który jest singletonem, jak tworzyć bardziej czytelny kod, a nawet własną funkcję dla operatorów!

O tutorialu

Zdaję sobię sprawę z tego, że video nie jest perfekcyjne. Jest nad czym pracować, ale trzymam się zasady “Done is better than perfect”. Zachęcam Cię do wypowiadania się na temat odcinka, co można poprawić, a także czego chciałbyś dowiedzieć się w następnych odcinkach. Bardzo możliwe, że wezmę Twoje rady do serca (o ile będą sensowne!) i uwzględnię to w następnych odcinkach (w miarę możliwości oczywiście)

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu dzięki mnie przekonasz się do używania Kotlina. Osobiście, korzystam z niego tam gdzie mogę. To nie jest język, którego można używać tylko do tworzenia aplikacji na Androida!

Kod do tego odcinka jest dostępny w tym miejscu. Więcej szczegółów w opisie filmu na Youtube, który dostępny jest poniżej.

Enjoy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.