Pierwsze urodziny bloga – nagroda do wygrania! [Konkurs zakończony]

Cześć! Cały czas mam wrażenie, że zacząłem pisać bloga wczoraj, a to już rok…rok blogowania! Ale zleciało, co? 🙂 Chciałbym wam bardzo podziękować za to, że jesteście na tym blogu i zaglądacie czasem na niego! Mam nadzieję, że nie jest to czas zmarnowany dla Ciebie, a wręcz przeciwnie. Doceniam to bardzo, dlatego z okazji pierwszych urodzin mojego bloga mam konkurs, w którym jest książka do wygrania!

 

Garść statystyk

Za nim jednak dowiesz się co mozesz wygrać, garść statystyk z pierwszego całego roku:

wejscia-rok

Statystyki wrażenia robić nie muszą, nie powinny wręcz. W porównaniu do programistycznej blogosfery oczywiście. Dla mnie jednak jest to duży wynik. Nie sądziłem nigdy, że tyle osób będzie chciało czegoś ode mnie się nauczyć. A jednak. Dziękuję Ci bardzo za wszystkie wejścia! Widać, że jest nas co raz więcej po ilości odsłon w lutym (znacząco powyżej 1000, najlepszy miesiąc mimo tego, że najkrótszy :)). Kropka na koncu na dole to oczywiście tylko i wyłącznie dzień publikacji posta (1 marca), tak więc nie brałbym jej pod uwagi i nie przewidywał “krachu”.

W tym czasie popełniłem 30 postów. Daje nam to średnią około posta na 12 dni. Nieźle, nieźle. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że pierwsze dwa miesiące zawyżyły tą średnią. Pracuję nad materiałami video i jednym PDFem dla Ciebie. Mam nadzieję, że w swoim czasie wynagrodzę Ci niższą aktywność w ostatnich miesiącach.

 

Pierwsze urodziny – pierwszy konkurs. Książka do wygrania!

Myślę, że nagłówek mówi sam za siebie. Do wygrania jest jedna książka ode mnie – nieużywana oczywiście 😉 W puli znajdują się trzy książki, każda z nich znajduje się na liście książek polecanych przeze mnie. Po kliknięciu w tytuł, darmowy fragment zostanie pobrany:

  1. “Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” – Robert C. Martin
  2. “Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja” – Sandro Mancuso
  3. “Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku” – Gang of Four

Jeżeli jednak chciałbyś wygrać inną książkę, jest szansa że się dogadamy. Najpierw musisz zostać wylosowany, a potem możesz próbować mnie przekonać 🙂

 

Co muszę zrobić aby taką książkę wygrać?

Cóż, warunki są banalne. Musisz zrobić 3 proste czynności:

  1. Polubić fanpage bloga na Facebooku
  2. Polubić wpis na Facebooku poświęcony temu postowi
  3. Udostępnić wpis na Facebooku poświęcony temu postowi

Proste, prawda? 🙂 Z grupy osób które to zrobiły, wylosuję jedną osobę. Wiem wiem, nie jest to tak dużo…ale obiecuję, to nie jest ostatni konkurs na tym blogu, warto zostać na dłużej.

Czas masz do 18 marca włącznie! Losowanie zrobię 20 marca (z zastrzeżeniem, że dzień może się zmienić o -/+ 1 dzień) i nagram, może nawet zrobię streama… 🙂 Do losowania użyję tej strony, żadnego faworyzowania i koleżeństwa. Po losowaniu skontaktuję się z taką osobą do tygodnia i spróbuję dostarczyć nagrodę do końca marca. No, to powodzenia!

 

Wyniki

Książkę wygrał Jacek Dubikowski. Gratulacje! Pozostałym dziękuję za udział i zachęcam do obserwowania, obiecuję, że to nie ostatnie nagrody na blogu  Nad jakością transmisji na raz następny popracuję Pierwsze koty za płoty. “Done is better than perfect” 

Link do transmisji:

Losowanie zwycięzcy konkursu urodzinowego na żywo!

Losowanie zwycięzcy konkursu urodzinowego na żywo!

Opublikowany przez SimpleCoding.pl – bo programowanie jest proste na 20 marca 2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.