Rozdajo! Bilet na konferencję o wartości 750 zł może być Twój! [Konkurs zakończony]

Simple-Coding-sphere

Cześć, niedawno mówiłem, że konkurs książkowy nie był ostatnim. Słowa bardzo szybko dotrzymuję. Tym razem nagroda jednak ma znacznie większą wartość (przynajmniej pieniężną) niż ostatnia. Do wygrania jest darmowy bilet na konferencję. Mało tego, takich biletów mam 5 do rozdania!

 

Sphere.IT – konferencja w Krakowie

Chciałbym zaprosić Cię na konferencję Sphere.IT, która odbywać się będzie już w najbliższych dniach, pomiędzy 15 a 17 kwietnia w Krakowie na ulicy Lubicz 48 (tak, w budynku…Opery 🙂 ). 15ego kwietnia odbywają się warsztaty. Następne dwa dni są  poświęcone wystąpieniom prelegentów. Bilety, które rozdaje są ważne na tą drugą część, a więc w dniach 16-17 kwietnia. Wstęp na warsztaty 15ego kwietnia jest darmowy, natomiast wymagana jest osobna rejestracja na kazdy z osobna.

 

5 ścieżek w ramach konferencji

 

Konferencja z mojej perspektywy

Cóż, sam event wydaje się być niesamowicie interesujący! 🙂 Niestety, obecnie nie ma mnie w Krakowie, więc sie nie pojawię… Mimo to, gorąco zachęcam Cię do wzięcia udziału w konferencji. Sam z chęcią bym skorzystał. W agendzie widzę osoby, które warto posłuchać (przynajmniej sam słuchałem i mogę polecić), m. in. Jarosław Ratajski, Tomasz Nurkiewicz czy Vladimir Alekseichenko.

 

Co muszę zrobić aby bilet dostać?

Ponownie wymagam od Ciebie tylko trzech rzeczy do zrobienia:

  1. Polubić fanpage bloga na Facebooku
  2. Polubić wpis na Facebooku poświęcony temu postowi
  3. Udostępnić wpis na Facebooku poświęcony temu postowi

Jest jednak mała różnica względem poprzedniego konkursu. Jest pięć biletów, czasu mało, losowania robić nie będę. Kto pierwszy, ten lepszy! Tak jak wspomniałem, mam aż 5 biletów. Szansa, że zdążysz jest spora. Jeżeli natomiast nie dasz rady być na wszystkich dniach a na przykład tylko na jednym, nie ma problemu. Fajnie jakbyś chociaż na ten jeden wpadł. Szczerze myślę, że warto!

Bilety (a właściwie kody do biletów do wykorzystania) wyślę bezpośrednio na Facebooku osobom, które spełniły warunki. Konferencja tuż tuż!

 

Konkurs zakończony

Nie wiem czy trwało to godzinę nawet. Bilety poszły w mgnieniu oka do (kolejność bez znaczenia):

Przemek Adamczyk
Karol Klimończyk
Jacek Dubikowski
Andrzej Piechowicz
Janusz Marczyk
Dzięki za udział, dobrej zabawy wszystkim życzę! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.