Współpraca

Jeżeli trafiłeś na tą stronę to zapewne chciałbyś nawiązać współpracę ze mną. Jak najbardziej jestem otwarty na różne propozycje! Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem maila.

 

Formy współpracy

Posty gościnnie na moim blogu

Forma współpracy zapewne skierowana głównie do programistów. Jestem w stanie umieścić Twój post na moim blogu wraz z reklamą strony/bloga w poście. Oczywiście, post musi być wpasowany w tematykę bloga (Java, Kotlin, aplikacje webowe, zarządzanie pracą i czasem).

 

Recenzje/testy

Nie chcę promować cudzych projektów jeżeli nie uważam je za wartościowe. Mogę natomiast zrobić recenzję/test Twojego produktu i ocenić go na łamach bloga. Chciałbym zaznaczyć, że taka opinia będzie w 100% tylko i wyłącznie moją. Nie gwarantuję, że będzie ona zgodna z wolą autora. Jeżeli natomiast Twój produkt jest przydatny i jestem w stanie go docenić to na łamach bloga na pewno moi czytelnicy o tym się dowiedzą i usłyszą niejedno pozytywne słowo.

 

Posty gościnne na Twojej stronie/blogu

Jeżeli masz problem z ilością treści na Twojej stronie/blogu, lub po prostu chcesz abym coś dla Ciebie napisał, chętnie to zrobię. Warunkiem jest tematyka – musi być ona zgodna z tym o czym piszę na blogu (Java, Kotlin, aplikacje webowe, zarządzanie pracą i czasem).

 

Wystąpienia

Chętnie wystąpie u Ciebie na grupie/w szkole/meetupie/konferencji. Ponownie zaznaczam, że ograniczam się do tematów w których się specjalizuję. Nie ograniczam się natomiast jeżeli chodzi o lokalizacje. Ani Kraków, ani Polska nie są limitem. Wyjazd jednak wiąże się z tym, że oczekuję od Ciebie pokrycia kosztów transportu/noclegu/wyżywienia (rzeczy koniecznych w związku z wydarzeniem, jeżeli noclegu nie ma to ciężko byś to pokrywał 🙂 ). Lista dotychczasowych i zaplanowanych wystąpień jest dostępna na podstronie “wystąpienia”.

 

Reklama

Punkt powiązany trochę z tym o czym piszę w podpunkcie “Recenzje/testy”. Jestem otwarty na taką formę współpracy pod warunkiem, że faktycznie uważam, że produkt/strona/cokolwiek innego jest warte polecenia. Mogę to zrobić za pośrednictwem bloga/fanpage’a na Facebooku/Twittera/kanału na Youtube/strony na LinkedInie.

 

Inne

Lubię próbować nowych rzeczy i nie ograniczać się do standardów. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę w inny sposób, również zapraszam do kontaktu!

 

Garść statystyk

Statystyki na pewno nie zwalą Cię z nóg. Uważam natomiast, że nie ma co się z tym kryć (osoba zainteresowana i tak sama do tego dojdzie) i trzeba być szczerym z drugą stroną. Cały czas jestem na etapie budowania marki osobistej. Jestem pewien, że z czasem te statystyki będą się prezentować jeszcze lepiej. Dane są z dnia 30.06.2018.

 

Ponad 2700 unikalnych użytkowników w miesiącu

 

182 ososy na fan page’u

 

Ponad 1100 obserwujących na LinkedIn

 

88 followersów na Twitterze

 

28 subskrybcji na YouTube